Comeback v duchu muzikálu

Od hrdinů sitkomu Comeback jsme si zvykli očekávat nemožné a můžeme si být jistí, že nám to i nabídnou. Autoři si s postavami doopravdy vyhráli a jejich osobité charaktery dotáhli k dokonalosti. Divák se tak může těšit na nějakou ztřeštěnost v podání Lexy, metalové moudro od Ozzáka a Marcelku, co zase zahlazuje nějaký ten průšvih. I když tentokrát se role mírně obrací. Ten kdo má starost o vyřešení potíží je pro jednou Ozzák. Toho trápí Ivina chřipka. Kdyby nebyla tak tvrdohlavá, tak by ji mohl celkem rychle pomoci. Jeho rychlá univerzální medicína si poradí s nejedním bacilem a během několika hodin postaví na nohy. Jenže Iva se zkrátka nechce léčit, s čímž se musí něco udělat.

Pro Ozzáka se tak stává prioritou nenápadně svůj lék Ivě podstrčit. Za to se do jisté míry modlí i Tomáš. Po dlouhé době Michal David nastudoval nový muzikál, na jehož premiéru byl pozván. To ale sebou nese odpovědnost být naprosto fit. Jak je o Davidovi známo, je schopný kvůli jedinému kýchnutí zrušit celé představení. Tomáš se tedy musí držet od Ivy, aby na něho nějaký ten bacil přeci jen nepřeskočil. Kvůli nějaké nemoci by nerad přišel o tuto ojedinělou událost. Kritiky jsou s muzikálu přímo unešené a objevit se na takové akci by tedy mohl být přínos i pro jeho kariéru. Jenže nikdy nic není jednoduché a Tomáše začíná sžírat myšlenka na románek Ivy s Lexou. Přeci jen básnička dokáže divy.

A o tom se přesvědčuje i Iva. Lexu za tohle literární dílko naprosto nesnáší, avšak na druhou stranu si náhle nemůže stěžovat na nezájem kluků. A mezi nimi je i miláček žen, Beneš. O rande s ním sní každá spolužačka a jí se tento sen nyní může splnit. Vše má jedinou vadu na kráse, Beneše si Máchová střeží jako oko v hlavě a každé, která se na něho třeba jen podívá, tvrdě vysvětlí, čí že je to kluk. Pro Ivu je hodně velkým překvapením, když u dveří místo Beneše zvoní Máchová. V tuto chvíli je ráda i Lexu, který ji poskytuje potřebné alibi. A když se to vezme kolem a kolem, tak i za výstup otce snažícího se ji přichytit při činu. Comeback online zkrátka nikdy nezklame a nabídne pořádně zamotané skeče, u nichž se pobaví skoro každý.